Szczenięta miot „A”


Miot A

Statystyki miotu

  • 4 szczenięta – 3 psy i 1 suka
  • 1 dodatkowy wicherek – pies
  • Nie wystąpiły  DS
  • Nie wystąpiły blokady i zrosty w ogonach
  • Minimalne białe znaczenia
  • Wszystkie szczenięta mają prawidłowy zgryz w zębach mlecznych
  • Wszystkie szczenięta z miotu są wolne od Młodzieńczej epilepsji (JME) co odziedziczyły po rodzicach !!!

Przedstawiamy:

ADARA Sirius – Canis Maior

Rally-Obedience Puppy Championship
Champion Polski
Champion Macedonii
Champion Serbii

Kandydatka na: Interchampiona, Młodzieżowego Championa Polski

BIS III Puppy Manowo 2017, multi BOB puppy, CACiB, 1x BOB, 3x BOS
Najbardziej Utytułowane Szczenię Oddziału Szczecin w sezonie wystawowym 2017- miejsce 7


HD:A/A, ED:0/0, OCD: Wolna, Spondyloza: Wolna, LTV: Wolna,
JME: Wolna, Tarczyca: w normie
Certyfikat okulistyczny: Wolna od chorób oczu

Złota dziewczyna (ADARA)  – pierworodna w naszej hodowli… Najbardziej wyczekana i rozpieszczona przez braci i mamę. Pierwsza „gwiazda” w Sirius – Canis Maior. Piękna długa pręga z dwoma symetrycznymi wicherkami. Piękny czerwono-pszeniczny kolor z niewielkim białym znaczeniem na przedpiersiu, okrągłe oko, ładne linie i kątowanie oraz piękne przedpiersie. Po pierwszej dobie najcięższa z gromadki <3 Od pierwszych dni we wszystkim przodowała, pierwsza przy mleku, pierwsza otworzyła oczy, stawiała pierwsze kroki i najwięcej przybierała na wadze. Stanowcza, uparta i pewna siebie dziewczyna, jednocześnie jej skłonność do jedzenia i ciekawość świata sprawia że jest idealnym psem do nauki. Jest kwintesencją tego co chcieliśmy otrzymać.

Adara zostaje z nami w hodowli <3

Więcej o Adarze.

 ARGOS Sirius – Canis Maior

JME: wolny
trenuje: Dogscooter, Posłuszeństwo podstawowe

Fioletowy chłopak (ARGOS)– urodził się jako drugi pod naszą „gwiazdą”. Piękny ciemny chłopak z białym znaczeniem na przedpiersiu i częściowo na palcach jednakże wraz ze wzrostem znaczenia na palcach znacznie zmalało i stało się niemal niewidoczne. Najgłośniejszy z gromadki do drugiego tygodnia życia, potem przebił go Agis, ale szybko odbił mu na powrót tę pozycję 😉 Chłopak który dość z uprzedzeniem podchodzi do nowego świata, ale za jedzenie da się przekupić, szybko się uczy i jest znacznie spokojniejszy niż siostra. Ciemna kufa, mocna głowa, ładne linie, kątowanie i przedpiersie jednakże okazało się że posiada również niewielki dodatkowy wicherek, który nie będzie mu jednak przeszkadzał w nowym domku <3 .

Argos zamieszkał u Anji Klaus i jej dwójki wspaniałych dzieci w Wewelsburg (Niemcy)
gdzie często odwiedza go jego tata razem ze swoją rodziną <3


AMOR Sirius – Canis Maior

Puppy Champion of Montenegro
Junior Champion of Montenegro

Alergie: Wolny, JME: Wolny
Trenue: Posłuszeństwo podstawowe

Zielony chłopak (AMOR) – mój ulubiony chłopiec <3 Piękna długa pręga z dwoma wicherkami i piękną koroną. Najcięższy przy narodzinach, ale za to wyszedł najszybciej 😉 Odważny, otwarty na ludzi i opanowany przy piciu mleka. W wieku siedmiu tygodni nadal łaknący kontaktu z człowiekiem. Piękna głowa i ucho, zwarte łapy, ładne linie, kątowanie i szyja, czerwono – pszeniczny kolor z białymi znaczeniami na przedpiersiu i palcach. Razem z Adarą dwa największe zbuje w grupie <3 .

Amor zamieszkał u Anji Wolf i Thorstena de Vries w Hamburgu,
gdzie psoci razem ze swoim rudym kuzynem (RR)<3


AGIS Sirius – Canis Maior

JME: Wolny

Pomarańczowy chłopak (AGIS) – Nasze „szczęście”. Jak mówią „ostatni będą pierwszymi„, najlżejszy z miotu jednak w ciągu doby dogonił resztę i przekroczył 400 g! Drugi ciemny chłopak w drużynie z piękną szeroką pręgą. Od drugiego tygodnia nasz wielki nocny śpiewak, który szybko zorientował się że śpiew na nas nie działa. Spokojny, opanowany, podążający za swoim człowiekiem jednym słowem pies ideał. Według naszego szkoleniowca i behawiorysty pies „uniwersalny i bezproblemowy”. Piękna delikatna głowa, piękne linie, kątowanie i przedpiersie oraz ładna szyja i czerwono-pszeniczny kolor <3 Mały słodziak w drużynie <3

Agis zamieszkał u Pani Lilianny i Pana Jacka Nowak w Myśliborzu,
gdzie będzie dodawał pewności siebie psiemu bratu – Żwirkowi. <3