Amor Sirius – Canis Maior


Amor Sirius – Canis Maior

PUPPY CHAMPION OF MONTENEGRO
JUNIOR CHAMPION OF MONTENEGRO

Amor – Nasz ukochany kupidynek od narodzin nas czarował a teraz oszałamia swoimi ciemnymi oczętami Anję i Thorstena w Hamburgu. Pilnie ćwiczy posłuszeństwo i swój cenny nosek już od pierwszych dni w nowym domu, gdzie także jego psi brat a kuzyn z pokrewieństwa Anum (RR) czuwa nad treningami. Już od pierwszego dnia Amor zaakceptował swój nowy dom i szalał z psim bratem. <3 Anja i Thorsten wkładają dużo pracy w swoje psiaki z czego jesteśmy zachwyceni… właśnie takich domów szukamy dla naszych psich dzieci, domów gdzie będą spełniać się w tym co kochają czyli w pracy i sporcie<3 Amor pilnie ćwiczy także w szkole dla psów gdzie poznał także wielu psich przyjaciół i kontynuuje socjalizację. Uwielbia pluszowe zabawki i surowe kości oraz mięcho 😉 w tej kwestii również rewelacyjnie dogaduje się z Anum, potrafią nawet jeść razem dwa różne końce tej samej kości 😉 . Czekamy aż chłopak zacznie oszałamiać ludzi także na wystawach <3

Osiągnięcia:

Klasa młodszych szczeniąt:
15.04.2017 – CACiB Maribor (Słowenia) – Wybitnie obiecujący, Najlepsze młodsze szczenię w rasie (Puppy BOB).
16.04.2017- CACiB Maribor (Słowenia) – Wybitnie obiecujący, Najlepsze młodsze szczenię w rasie (Puppy BOB).
Klasa szczeniąt:
22.04.2017 – CACiB Bar (Montenegro) – Wybitnie obiecujący, Najlepsze szczenię w rasie (Puppy BOB).
23.04.2017 –CACiB Bar (Montenegro) – Wybitnie obiecujący, Najlepsze szczenię w rasie (Puppy BOB).
NOWY PUPPY CHAMPION OF MONTENEGRO !!!
24.04.2017 – CACiB Dobrovnik (Chorwacja) – Wybitnie obiecujący, Najlepsze szczenię w rasie (Puppy BOB). W czołowej VI Najpiękniejszych szczeniąt na wystawie!
29.04.2017 – CACiB Zadar (Chorwacja) – Wybitnie obiecujący, Najlepsze szczenię w rasie (Puppy BOB). W czołowej VI Najpiękniejszych szczeniąt na wystawie!
30.04.2017 – CACiB Zadar (Chorwacja) – Wybitnie obiecujący, Najlepsze szczenię w rasie (Puppy BOB). W czołowej IV Najpiękniejszych szczeniąt na wystawie!
1.05.2017 – CACiB Zadar (Chorwacja) – Wybitnie obiecujący, Najlepsze szczenię w rasie (Puppy BOB). W czołowej VI Najpiękniejszych szczeniąt na wystawie!

 

Aktualne zdjęcia Amora.

8 miesięcy.
5 – 6 miesięcy.
3,5 miesiąca.