Osiągnięcia


Coursing

  • .

Obedience
(posłuszeństwo zaawansowane)

  • Morskie Zawody Treningowe – Gdynia 2017 – Klasa 0 – 6 miejsce. (wiek 7,5 miesiąca)

Zawody Rally-Obedience
(posłuszeństwo na luzie)

  • Klasa Puppy: Warszawa 210/210 p. w czasie 0:42 – 2 miejsce na 9 psów !!!! Oszałamiający wynik jak na debiut klasie Puppy w wieku 6 miesięcy!!!
  • Klasa Puppy: Gdańsk 210/210 p. w czasie 0:33 – 1 miejsce na 7 psów !!!
  • Klasa Puppy: Gdańsk 210/210 p. w czasie 0:36 – 1 miejsce na 8 psów !!!
  • Klasa 1: Gdynia 195/210 p. w czasie 2:35 – 9 miejsce na 35 psów !!! ( sędzina Irina Popyonoka (Łotwa) )
  • Klasa 1: Szczecin 210/210 p. w czasie 2:19 1 miejsce na 15 psów !!!

Pierwszy Rhodesian Ridgeback w Polsce z tytułem Rally-Obedience Puppy Championship ukończonym jeszcze przed 7 miesiącem życia !!!

Tytuł: Rally-Obedience Puppy Championship

Zawody Top Speed Dog
(szybkość przywołania na 100 m)

  • Szczecin: I tura 3:71 sek. IV czas na 12 psów tego dnia jednak odpadła z II tury będą w parze z psem który wygrał tego dnia :). 

Zawody Dog Games – konkurencja Speed Way
(szybkość przywołania)

  • Warszawa: I tura 36.36, II tura 37.38 i jej najlepszy wynik tego dnia 37.38 km/h. Miejsce 7/19 dywizja A3.

Wystawy:

  • Najbardziej Utytułowane Szczenię Oddziału Szczecin w sezonie wystawowym 2017- miejsce 7
  • Klasa Szczeniąt : 3x wybitnie obiecująca, 3x Najlepsze Szczenię w Rasie – Puppy BOB, 1x Najpiękniejsze Szczenię na Wystawie III – BIS III
  • Klasa Młodzieży: 2xZwycięzca Młodzieży, 1x Najlepszy Junior w Rasie, 1x Best of Breed (BOB)

Tytuły:

.

.

Data Miasto Ranga Klasa Ocena i Tytuł Sędzia
2017
 1.05  Manowo Psów Myśliwskich  Szczeniąt W.O. V1,

Najlepsze Szczenię w Rasie – Puppy BOB
III Najpiękniejsze Szczenię na Wystawie – III BIS !

Edyta Ossowska (PL)
Piotr Król (PL) – BIS
 10.06  Szczecin  Krajowa  Szczeniąt W.O. V1,

Najlepsze Szczenię w Rasie – Puppy BOB

 Izabela Krasowska – Salamon (PL)
 11.06  Szczecin Krajowa  Szczeniąt W.O. V1,

Najlepsze Szczenię w Rasie – Puppy BOB

Grzegorz Weron (PL)
 30.07  Chojnice Krajowa  Młodzieży ex. 1
Zwycięzca Młodzieży
Aleksander Skrzyński (PL)
5.08 Sopot Międzynarodowa Młodzieży ex 2 Cathy Delmar (IE)
15.08 Golub – Dobrzyń Międzynarodowa Młodzieży ex 3 Edyta Ossowska (PL)
 2.09  Słupsk Krajowa Młodzieży ex.1
Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie (BJ)
Zwycięzca Rasy (BOB)
 Małgorzata Lorenc (PL)
26.11  Kielce  Międzynarodowa Młodzieży Ex 3 Kristina Tar (UA)
 2018
 4.02   Bydgoszcz  Międzynarodowa  Młodzieży Ex Dorota Witkowska (PL)
 1.05  Manowo Krajowa Pośrednia Ex 1, CWC
Najlepsza Dorosła Suka – BB
Zwycięzca Płci Przeciwnej – BOS
Aleksander Skrzyński (PL)
 1.07 Szczecin Międzynarodowa Otwarta Ex 1, CWC
CACiB
Zwycięzca Płci Przeciwnej – BOS